Serwis kotły co Warszawa - naprawa i konserwacja 

Serwis kotły co Warszawa poleca ciekawe artykuły

Serwis kotła co - koszty eksplatacji naszej kotłowni

2013-09-02 11:31:19, komentarzy: 0

Firmy produkujące kotły grzewcze prześcigają się w podkreślaniu zalet i wyjątkowości swoich urządzeń. Praca serwisanta pokazuje, że niezależnie od chęci producentów psują się piece każdej marki.

Gdy klienci pytają nas o najlepszy kocioł, możemy jedynie doradzić zastanowienie się nad tym, co dla danej osoby oznacza  określenie „najlepszy”.  Jeśli tani w momencie zakupu, rzecz jest prosta. Jeśli tani w eksploatacji, odpowiedź wymaga chociażby ogólnego zapoznania się z cenami części zamiennych, które prędzej, czy później będą konieczne.

Nie istnieją kotły bezawaryjne. Jeżeli przy zakupie kierujemy się względami ekologii lub oszczędności zużycia surowca, nie możemy liczyć na tanie urządzenie i być może jego cena „zwróci” się dopiero za 20 lat, gdy już będziemy je wymieniać na nowe. Niektórzy klienci interesują się nowinkami technologicznymi, zatem wybierają kotły zawierające nowatorskie rozwiązania, które czasami przerastają użytkownika i zwykła obsługa wymaga pomocy serwisu.

Aby uniknąć nieprzyjemności związanych z użytkowaniem pieca, którego podstawowym zadaniem jest ogrzewanie domu, zalecamy proste kotły różnych marek (wszystko zależy ostatecznie od zasobności portfela). „Najlepszy” oznacza najlepszy dla danego klienta i to stanowi jedyne kryterium doboru kotła, liczą się tylko potrzeby związane z indywidualnymi preferencjami. Powyższe uwagi można określić jako subiektywną ocenę kotłów przez osobę pracującą ze wszystkimi markami, z pewnością handlowcy mają odmienne zdanie. Wybór należy do klienta.

Kategorie wpisu: Serwis kotłów
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj